43-300 Bielsko-Biała, ul. Żółkiewskiego 12

Godziny otwarcia: pon-piątek 7 - 16 , sobota 8 - 12

33 812 42 08

O firmie

Artmet - narzędzia skrawające, pomiarowe oraz ścierne

Jesteśmy firmą, która od 1992 r. świadczy w naszym regionie usługi na rzecz kompleksowego zaopatrzenia przemysłu w dziale obróbki skrawaniem.

Nasze liczne doświadczenia, wyselekcjonowały kilkunastu najlepszych krajowych i zagranicznych producentów narzędzi i oprzyrządowania technologicznego.

Dziś możemy zaoferować swoim klientom szeroki zakres usług technicznych; od doboru odpowiednich narzędzi, poprzez optymalizację ich wykorzystania i procesów produkcyjnych, dzięki nowatorskim rozwiązaniom przeprowadzania prób i dostarczania narzędzi w cenach producentów z korzystnymi rabatami. Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na szeroki wybór naszych narzędzi skrawających w skład których wchodzą: płytki wieloostrzowe ,frezy węglikowe , wiertła ,gwintowniki i noże tokarskie. Oprócz narzędzi wymienionych powyżej posiadamy w ofercie szeroki wybór oprzyrządowania maszyn numerycznych, narzędzia ścierne oraz ręczne.

W celu zabezpieczenia Państwa produkcji, posiadamy liczne stany magazynowe, by ograniczyć czas realizacji zamówienia do minimum.

Mamy nadzieję, że doświadczenie naszych pracowników pozwoli Państwu na zwiększenie swojej produktywności i konkurencyjności na rynku, a sprawna, szybka, fachowa i rzetelna obsługa pozwoli na rozwinięcie naszej współpracy na dłuższy okres czasu.

Artmet Bielsko - sklep stacjonarny z artykułami ściernymi