43-300 Bielsko-Biała, ul. Żółkiewskiego 12

Godziny otwarcia: pon-piątek 7 - 16 , sobota 8 - 12

33 812 42 08

Narzędzia ręczne

Oferujemy ogromny wybór różnego rodzaju narzędzi przemysłowych i warsztatowych, z których można korzystać m.in. w domu, garażu, warsztacie samochodowym, zakładzie stolarskim, na budowie. Przy ich pomocy wykonacie Państwo mniejsze lub większe naprawy np. sprzętów elektrycznych czy instalacji. Część z nich znajdzie zastosowanie podczas prac budowlanych, produkcji wyrobów z drewna, przy obróbce półwyrobów z metalu itp. Stanowią niezbędne i uniwersalne wyposażenie każdego fachowca. Artykuły, które można u nas nabyć, pochodzą od cenionych producentów, takich jak: Beta, Irwin Tools, Noga, Sata, Stanley, Knipex.

 

 

 

 

miary, piły ręczne, ściski, szczypce, torby, imadła, noże

 

 

 

 

szczypce, nożyce, obcęgi, klucze do rur, pincety, szczypce do obróbki końcówek kablowych, narzędzia izolowane

 

 

 

 

klucze płaskie, oczkowe, płasko-oczkowe, szczypce, nożyce blacharskie, młotki, narzędzia do podbijania, wkrętaki płaskie i krzyżowe, narzędzia budowlane, ogrodnicze, warsztatowe, odkuwki

 

 

 

 

statywy magnetyczne,skrobaki

 

 

 

 

skrobaki,ostrza,gratowniki

KATALOG PRODUKTÓW

SHAVIV

 

 

 

 

meble warsztatowe, wózki i skrzynie narzędziowe, zestawy narzędzi, klucze, nasadki, elementy łączące i napędowe do pracy ręcznej i udarowej, narzędzia dynamometryczne, wkrętaki, szczypce, narzędzia do rur, młotki, przecinaki, pilniki, osprzęt warsztatowy, ściągacze, specjalistyczne narzędzia samochodowe

 

 

 

 

klucze, szczypce, ściski, wkrętaki, zestawy narzędziowe, miary zwijane

 

 

 

 

 

szczotki tarczowe, udarowe, pędzlowe, doczołowe, ręczne, listwowe, szczotki kominiarskie, wyciory, pędzle z drutu

 

 

 

 

krętaki, klucze trzpieniowe, zestawy narzędzi, groty i końcówki wkrętakowe, narzędzia dynamometryczne

Narzędzia ręczne sprzedajemy w zestawach lub pojedynczo. Dysponujemy także doskonale doposażonymi wózkami i skrzynkami narzędziowymi. Wszystkie produkty są solidne, lekkie i mają świetne parametry techniczne. Z kolei narzędzia pneumatyczne i udarowe cechują się szerokim zakresem pracy, płynną regulacją mocy i doskonale znoszą duże obciążenia.

W skład naszej propozycji wchodzą także meble warsztatowe (stoły robocze, szafy i wiszące szafki), dzięki którym można właściwie zagospodarować stanowiska pracy i utrzymać na nich porządek. To funkcjonalne i ergonomiczne rozwiązania dla zakładów produkcyjnych i serwisowych, montażowni, warsztatów.

Co więcej, u nas zaopatrzycie się Państwo w wytrzymałą, wygodną i spełniającą wskazane normy odzież roboczą m.in. spodnie, koszule, kurtki i fartuchy. To niekrępujące ruchów ubrania wykonane z wysokiej jakości materiałów (mieszanki bawełny i poliestru), które ochronią przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Serdecznie zapraszamy do wizyty w naszym sklepie i zrobienia zakupów!