43-300 Bielsko-Biała, ul. Żółkiewskiego 12

Godziny otwarcia: pon-piątek 7 - 16 , sobota 8 - 12

33 812 42 08

Narzędzia ścierne

Przygotowaliśmy rozbudowany katalog produktów, w którym znajdą Państwo szeroki wybór wysokiej jakości artykułów do obróbki m.in. kamienia, stali, betonu, szkła, tworzyw sztucznych i ceramiki, ostrzenia narzędzi i przedmiotów wykonanych z twardych materiałów, a także produkcji narzędzi i form. Z części z nich można korzystać również w przemyśle oraz przy drobnych pracach remontowych. Wszystkie są atestowane i spełniają obowiązujące normy. Przed wprowadzeniem do sprzedaży przechodzą szereg testów potwierdzających ich najwyższe standardy. Sprowadzamy je bezpośrednio od takich firm jak: Dialeks, Pentar, Klingspor.

Oferowane przez nas narzędzia ścierne różnią się między sobą ziarnem ściernym (diament, bakelit) rodzajem spoiwa (żywiczne, ceramiczne, galwaniczne), twardością i granulacją. Odmienne jest także ich zastosowanie oraz kształt. W ofercie posiadamy ściernice: tarczowe, garnkowe, trzpieniowe, talerzowe, walcowe, kształtowe. Oprócz nich proponujemy jeszcze pilniki, osełki, segmenty ścierne, obciągacze, tarcze listkowe i lamelkowe.

Wybranych produktów można używać do cięcia, szlifowania, polerowania, docierania oraz ostrzenia. Ściernice mają różne średnice i grubości korpusów, spośród których mogą Państwo dowolnie wybierać. Odznaczają się świetną wydajnością pracy, trwałością i długą żywotnością, przez co koszty ich eksploatacji są nadzwyczaj niskie. Dostosowane do pracy zarówno na sucho, jak i na mokro – w zależności od potrzeb i „twardości” obrabianego materiału. Oczywiście wybierając je, należy wziąć pod uwagę zalecaną prędkość skrawania.

Sprzedajemy wyłącznie sprawdzone i dobrej jakości towary, a w razie problemów z ich doborem – służymy pomocną radą. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą i składania zamówień! Narzędzia ścierne Dialeks

 

ściernice diamentowe do ostrzenia narzędzi, obciągacze diamentowe,pilniki iglaki i pilniki diamentowe, pasty diamentowe

KATALOG PRODUKTÓW - ŚCIERNICE
KATALOG PRODUKTÓW - OBCIĄGACZE

 

 

 Narzędzia ścierne Diamos

 

ściernice z nasypem diamentowym i borazonowym płaskie i kształtowe, obciągacze diamentowe jedno i wieloziarniste

 

 

 

 PENTAR

 

narzędzia ścierne o spoiwie ceramicznym,ściernice płaskie, z jednostronnym i dwustronnym wybraniem,stożkowe, garnkowe i talerzowe, ściernice trzpieniowe walcowe i kształtowe,osełki ścierne i segmenty ścierne

KATALOG PRODUKTÓW

 

 

 

 Narzędzia ścierne Inco Flex

 

ściernice o spoiwie żywicznym,niezbrojone do cięcia i płaskie do szlifowania