43-300 Bielsko-Biała, ul. Żółkiewskiego 12

Godziny otwarcia: pon-piątek 7 - 16 , sobota 8 - 12

33 812 42 08

Narzędzia skrawające

W skład naszego zróżnicowanego asortymentu wchodzą także narzędzia skrawające do obróbki ubytkowej (zgrubnej i wykańczającej). Oferta obejmuje produkty uniwersalne i o specjalnym przeznaczeniu. To wysokiej jakości artykuły charakteryzujące się precyzyjną i wydajną pracą. Wykonane z najwyższej jakości stopu metali i wyprodukowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Odznaczają się doskonałymi parametrami technicznymi. Wszystkie towary posiadają wymagane certyfikaty i są objęte gwarancją. Pochodzą od takich firm jak Dolfamex, Dormer, Femes, MMC, Tungaloy.

Narzędzia skrawające, które proponujemy to m.in.:

Noże tokarskie – u nas nabędziecie Państwo noże tokarskie lutowane, składane z węglikiem spiekanym i z HSS do toczenia zewnętrznego i wewnętrznego, przecinania, wcinania, rowkowania i gwintowania, ale nie tylko.

  1. Narzędzia do frezowania – oferta obejmuje narzędzia frezarskie monolityczne, składane, z HSS, HSS-E, VHM i węglika spiekanego. Idealnie nadają się do obrabiania aluminium, stali, żeliwa i tworzy sztucznych.
  2. Gwintowniki – oferujemy wieloostrzowe gwintowniki ręczne (wstępne, zdzieraki, wykańczające) i maszynowe, przy pomocy których można wykonać nacięcia gwintów wewnętrznych.
  3. Narzędzia do wykonywania otworów – w katalogu produktów znajdują się m.in. wiertła, nawiertaki (przeznaczone do nawierceń wstępnych), rozwiertaki (stworzone do dokładnej obróbki otworów o kształcie stożkowatym lub walcowatym) i pogłębiacze (idealne do poszerzania otworu lub zmiany jego kształtu). Oferowane przez nas wiertła mają przeróżne średnice i długość całkowitą. Charakteryzują się świetnymi właściwościami eksploatacyjnymi i wolnym zużyciem, które zawdzięczają wzmocnieniom i uszlachetnieniom. Można nimi wiercić w takich materiałach jak: stal, również nierdzewna i hartowana, drewno, marmur, beton, kamień, glazura, ceramika, gres, dachówka, szkło i kryształ.